Heroes of 3 Kingdoms

Heroes of 3 Kingdoms oyunu ile stratejik bir deneyim yaşayacaksınız.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 0 bytes
  • Sürüm
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici
Heroes of 3 Kingdoms indir; Bu eşsiz oyun dünyasında sizi beklen bir dolu zorlu göre olacak.

Fantastik oyun özellikleri ile oyuncuların dikkatini çekmeyi başaran Heroes of 3 Kingdoms mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Bu eşsiz oyun dünyasında sizi beklen bir dolu zorlu göre olacak. Yönlendirmek için kendinize bir karakter seçin, çeşitli özellikler ile güçlendirin ve ardından arenadaki yerinizi alın. Düşman birliklerini ortadan kaldırmak adına üstün yeteneklerinizi kullanarak hamle yapabilirsiniz.

Sistemin çeşitli savaş oluşumu bu oyunun stratejisini büyük ölçüde arttırır, sayısal kuralı mahvetmek. Bakır serçeye hapsolmuş güzellikler, kurtarılmayı bekliyor. Görevlerinizi bu doğrultuda yaptığınız sürece görevlerinizi başarı ile sonuçlandırabilirsiniz. Her an her yerde savaşarak kazancınızı artırmak için yükseltici oyun ögelerini ele geçirmeye çalışacaksınız. Çok oyunculu takım savaşı içerisinde karşınıza çıkan düşman birliklerini ortadan kaldırarak ilerleyeceksiniz. Bu sayede da fazla düşmanı ortadan kaldırabilirsiniz.

Savaş kahramanlarınızın gücünü artırın, taktiklerinizi hazırlayın ve ardından ilerleme kat ederek Heroes of 3 Kingdoms dünyasında kazanan kişi olmak adına ilerleyeceksiniz. Üst sınıf ekipman ve hazineler ile üç krallığın karakteristik kahramanları, kendi süper takımını oluşturur. Şehirleri fetheden bir lord olmak için tecrübeleriniz doğrultusunda bir savaş sistemi geliştireceksiniz. Oyun içerisinde yer alan güzellikleri kurtarmak adına kahraman birliklerinizi yönlendirmeye odaklanın.

Heroes of 3 Kingdoms dünyasının size sunduğu görevleri başarı ile sonuçlandırarak ödüllerin sahibi olmaya yönelik hareket edin. Kilidi açılmayı bekleyen onlarca güzellik, kampanyanıza yardımcı olabilirler. Gelişmiş oyun özellikleri, fantastik dünyası ve yetenekli oyun kahramanları ile akıllı cihazınızda sınırsız bir mücadelenin kazananı olmaya çalışın. Farklı birlikler ile savaş ekibinizi güçlendirebilirsiniz. Bu size doğru bir strateji sunacaktır. Her savaş sahnesi farklı bir tecrübe kazanmanıza yardımcı olacak. Bu sebeple gözlerinizi açık tutun, ödülleri kazanın ve savaşın galibi olun.

Savaş oluşum sisteminin orijinal yaratılışı, muhteşem savaş özel efektleri ile 3D modelleri kahramanlar, fantastik bir görsel şölen koydu. İblis kralı düşüyor, canavar saldırıları, PK atletizm, şehirleri fethetme, meydan okumayı bekliyor. Kendinizi savaş alanında güçlü olmaya odakladığınız sürece başarı faktörlerini ele geçireceksiniz. İnteraktif takım oyunu içerisinde ekibiniz ile birlikte hareket ederek başarı ögelerinin sahibi olacaksınız. Gelişmiş oyun özelliklerini değerlendirerek oyunda zaman geçirin.

Güçlü savaş patronları ile gireceğiniz savaşta düşman birliklerini ortadan kaldırarak ilerleme kat edin. Kendinizi güçlendirin ve daha fazla ödülün sahibi olmaya yönelik hareket edin. Şimdiye kadar en iyi strateji oyunu deneyimi yaşamak isterseniz Heroes of 3 Kingdoms dünyasında yer alın. Geleneksel mobil oyun yoluyla kırın. Sevimli tarzı ve kader sistemi, savaş oluşumu kombinasyonu mevcut yepyeni oyun, tüm ünlü kahramanlar sahnede olacak üç krallığın en iyi strateji mobil oyun oluşturmak için sizinle güçlü etkileşim halinde hareket edecekler. Kendinizi güçlendirin ve savaş alanında başarılı bir şekilde yol kat ederek kazancınızı artırın.

Heroes of 3 Kingdoms indir